Wszystkie kategorie
Obrus na stół EXCELLENT-P fi 70cm
search
  • Obrus na stół EXCELLENT-P fi 70cm

Obrus na stół EXCELLENT-P fi 70cm

Cena hurtowa
45,90 
netto
56,46 
brutto
Wymiary obrusu
Koszt dostawy poznasz w koszyku

Minimalna ilość zamówienia wynosi 10.

Eleganckie pokrowce na stoły koktajlowe wykonane są z matowej tkaniny PANAMA. Charakterystyczna, luźna forma nadaje mu elegancki wygląd pasujący do bogatych wnętrz bankietowych. Dodatkowa kokarda umożliwia uzyskanie idealnej formy na stole koktajlowym.

FUNKCJONALNOŚCI DODATKOWE:

  • Kontrola produkcji, najlepsze gatunkowo tkaniny
  • Pranie w 30 st. - nie są wymagane detergenty 
  • Odporność na zagniecenia
  • Łatwe prasowanie

DODATKOWE:

  • Elegancki wygląd na salach bankietowych
  • Stała dostępność 

Produkowane przez nas tekstylia szyjemy na bazie najlepszych gatunkowo tkanin, gwarantujących Państwu odpowiednią jakość, dostosowaną do intensywnych warunków bankietowych. Współpracujemy z największymi polskimi producentami tkanin. Dzięki temu nasze tekstylia bankietowe są mocne i trwałe. 

Opis

Typ miękki matowy
Tkanina PANAMA 100% PES
Gramatura 180 g/m2
Plamodporny nie

Gwarantujemy bezpieczne pakowanie i pewną dostawę zawsze na czas. Wiemy jak ważny jest dla każdego Klienta czas realizacji zamówienia i pewny odbiór towaru w nienagannym stanie. Istnieje możliwość odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy - jest to opcja bezpłatna dla Państwa. Zapewniamy szybką i bezpieczną dostawę zamówionego towaru. Nasi kierowcy dostarczą Państwa zamówienia w każde miejsce w Europie, nawet w 48 godzin. Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi 10 dni. Koszty dostawy wyceniane są każdorazowo do konkretnego zamówienia. Koszt i czas realizacji zależy od wartości zamówienia i odległości pomiędzy dostawcą a odbiorcą.

Infolinia: 531 542 542

Zobacz także