MEXTRA Sp. z o.o. (dawniej Mextra Group S.C.)
PL 47-225 Kędzierzyn-Koźle, ul. Szkolna 15
NIP: PL 7543039263,
Infolinia:531 542 542
E-mail: biuro@mextra.pl

Zapraszamy Państwa do kontaktu:

Pokaż treść zgody
Dział Sprzedaży B2C Sprzedaż Krajowa
Sprzedaż Eksportowa
Dominika

Kierownik Sprzedaży B2C

dominika@mextra.pl

Barbara

Kierownik Oddziału

barbara@mextra.pl

Ewa

Starszy specjalista ds. sprzedaży

ewa@mextra.pl

Bartosz

Starszy Specialista ds. Sprzedaży

bartek@mextra.pl

Maja

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

maja@mextra.pl

Dominika

Specjalista ds. Sprzedaży

d.kampa@mextra.pl

Magdalena

Area Sales Specialist (French market)

mm@mextra.pl

Mariusz

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Łukasz

Sales Support Specialist

l.dzbik@mextra.pl

Katarzyna

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

k.bomba@mextra.pl

Izabela

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

i.lokocz@mextra.pl

Dział Sprzedaży B2B Sprzedaż Krajowa
Sprzedaż Eksportowa
Kontakt do działu: b2b@mextra.pl
Bartosz

Kierownik Sprzedaży B2B

bartosz@mextra.pl

Daniel

B2B Sales Representative

daniel@mextra.pl

Szymon

B2B Sales Representative

s.strojek@mextra.pl

Kamil

B2B Customer Advisor

k.bienek@mextra.pl

Karolina

B2B Sales Representative

k.dziuk@mextra.pl

Radosław

B2B Customer Advisor

r.imielski@mextra.pl

Sławomir

Brand Manager

s.winszczyk@mextra.pl

Dział Marketingu
Kontakt do działu: marketing@mextra.pl
Magda

Kierownik Marketingu ds. Operacyjnych

magda@mextra.pl

Małgorzata

Kierownik marketingu ds. promocji i wizerunku

m.marciszewska@mextra.pl

Paweł

E-Commerce Manager

p.heczko@mextra.pl

Agnieszka

Starszy Specialista ds. marketingu

agnieszka@mextra.pl

Piotr

Specjalista ds. Marketingu

po@mextra.pl

Rafał

Grafik

rafal@mextra.pl

Adam

Web Master

adam@mextra.pl

Michał

Specjalista ds. Marketingu

m.hennig@mextra.pl

Grzegorz

Grafik

Dariusz

Software Architect

Sandra

Grafik

Dział Zakupów
Kontakt do działu: import@mextra.pl
Dominik

Dyrektor Zakupów

dominik@mextra.pl

Katarzyna

Purchasing Manager

katarzyna@mextra.pl

Wojtek

Import Specialist

wojciech@mextra.pl

Aneta

Billing Specialist

a.grabiec@mextra.pl

Robert

Product Specialist

robert@mextra.pl

Dział Realizacji Zamówień
Natalia

Z-Ca Dyrektora Operacyjnego

natalia@mextra.pl

Ewelina

Specjalista ds. Realizacji Zamówień

ewelina@mextra.pl

Monika

Specjalista ds. Planowania Produkcji

monika@mextra.pl

Magdalena

Specjalista ds. Realizacji Zamówień

m.gorecka@mextra.pl

Beata

Specjalista ds. Realizacji Zamówień

b.zyla@mextra.pl

Monika

Specjalista ds. Planowania Produkcji

m.grzywa@mextra.pl

Dział Logistyki
Kontakt do działu: import@mextra.pl
Adam

Kierownik Logistyki

a.baran@mextra.pl

Filip

Specjalista ds. Logistyki

filip@mextra.pl

Wiktoria

Specjalista ds. Logistyki

wiktoria@mextra.pl

Księgowość Kadry
Ewa

Główna Księgowa

Anna

Specjalista ds. kadrowo-płacowych

anna@mextra.pl

Anna

Księgowa

ab@mextra.pl

Patrycja

Księgowa

patrycja@mextra.pl

Jolanta

Specjalista ds. Realizacji Zamówień

jolanta@mextra.pl

Agnieszka

Księgowa

Karina

Specjalista ds. HR

k.walus@mextra.pl

Dział Produkcji
Kontakt do działu: magazyn@mextra.pl
Roman

Dyrektor Produkcji

roman@mextra.pl

Łukasz

Kierownik Produkcji

l.kicol@mextra.pl

Aleksandra

Koordynator Procesów Produkcji

k.jakosci@mextra.pl

Paulina

Specjalista ds. Rozliczeń Produkcji

paulina@mextra.pl

Dział Magazynu
Kontakt do działu: magazyn@mextra.pl
Jakub

Kierownik Magazynu

j.wojcik@mextra.pl

Sebastian

Stock Administrator

sebastian@mextra.pl

Marek

Kontroler Wydań Magazynowych

marek@mextra.pl

Monika

Kontroler Przyjęć Magazynowych

monika.k@mextra.pl

Sandra

Koordynator Biura Magazynu

s.faber@mextra.pl

Szwalnia
Kontakt do działu: szwalnia@mextra.pl
Bożena

Kierownik Szwalni

szwalnia@mextra.pl

Ewa

Zastępca Kierownika Szwalni

szwalnia@mextra.pl

Odwiedź nasze profile społecznościowe
Zapraszamy do kontaktu!
Mextra