MEXTRA GROUP Spółka Cywilna
Producent Mebli Bankietowych
PL 47-225 Kędzierzyn-Koźle, ul. Szkolna 15
NIP: PL 7543039263,    REGON: 160393892
Telefon: +48 77 483 70 70
Infolinia: +48 531 542 542

Zapraszamy Państwa do kontaktu:

Dział Sprzedaży B2C Sprzedaż Krajowa
Sprzedaż Eksportowa
Jarosław

Dyrektor Handlowy

Magda

Zastępca Dyrektora Handlowego

magda@mextra.pl

Dominika

Kierownik Działu Handlowego

dominika@mextra.pl

Barbara

Kierownik Oddziału

barbara@mextra.pl

Ewa

Lider Zespołu Sprzedaży Krajowej

ewa@mextra.pl

Bartosz

Specjalista ds. Sprzedaży

bartek@mextra.pl

Maja

Specjalista ds. Sprzedaży

maja@vast.pl

Jarosław

Specjalista ds. Sprzedaży

jarek.g@mextra.pl

Magdalena

Export Sales Specjalist

magdalena@mextra.pl

Anna

Export Sales Specjalist

ania@mextra.pl

Katarzyna

Export Sales Specjalist

kd@mextra.pl

Dział Sprzedaży B2B Sprzedaż Krajowa
Sprzedaż Eksportowa
Kontakt do działu: b2b@mextra.pl

Dominik

Dyrektor Sprzedaży B2B

dominik@mextra.pl

Katarzyna

Specjalista ds. Sprzedaży B2B

katarzyna@mextra.pl

Bartosz

Export Sales Representative

bartosz@mextra.pl

Robert

Export Sales Specjalist

robert@mextra.pl

Dział Rozwoju
Kontakt do działu: marketing@mextra.pl
Agnieszka

Lider Zespołu Rozwoju Sprzedaży

agnieszka@mextra.pl

Dominika

Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży

ds@mextra.pl

Katarzyna

Grafik

kn@mextra.pl

Dział Obsługi Klienta

Natalia

Kierownik Działu Obsługi Klienta

natalia@mextra.pl

Filip

Specjalista ds. Logistyki

filip@mextra.pl

Ewelina

Specjalista ds. Obsługi Klienta

ewelina@mextra.pl

Paulina

Specjalista ds. Obsługi Klienta

paulina@mextra.pl

Magdalena

Specjalista ds. Obsługi Klienta

md@mextra.pl

Wiktoria

Specjalista ds. Obsługi Klienta

wiktoria@mextra.pl

Księgowość
Kontakt do działu: ksiegowosc@mextra.pl
Izabela

Główna Księgowa

ksiegowosc@mextra.pl

Anna

Księgowa

anna@mextra.pl

Dział Produkcji i Magazynu  
 
Jan

Szef Magazynów i Produkcji

janek@mextra.pl

Przemysław

Kierownik Magazynu

przemek@mextra.pl

Marek

Koordynator Magazynu

marek@mextra.pl

Aleksander

Koordynator Produkcji

produkcja@mextra.pl

Szwalnia  
Kontakt do działu: szwalnia@mextra.pl
Bożena

Kierownik Szwalni

szwalnia@mextra.pl

Ewa

Zastępca Kierownika Szwalni

szwalnia@mextra.pl

Odwiedź nasze profile społecznościowe
Zapraszamy do kontaktu!
Mextra Group

Bądź na bieżąco,
wybierz najlepszą
ofertę.

Zapraszamy do kontaktu

Magdalena

Kierownik Sprzedaży
 

+48 790 259 301

Ewa

Lider zespołu sprzedaży krajowej

+48 691 901 662

Bartosz

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

+48 731 277 700

Jarosław

Specjalista ds. Sprzedaży
 

+48 731 814 814

 

Zaufali nam