Kontakt z nami

Telefon: 77 483 70 70
Infolinia: 531 542 542

Wyślij zapytanie: postaramy się odpowiedzieć jeszcze dzisiaj!

* - Pole wymagane



Dział Handlowy
/ Sprzedaż Krajowa
/ Sprzedaż Eksportowa
Kontakt do działu:
biuro@mextra.pl
export@mextra.pl
Jarosław Kołodziejczyk

Dyrektor Handlowy

jarek@mextra.pl

Magdalena Połeć

Kierownik Sprzedaży

+48 790 259 301
magda@mextra.pl

Ewa Hałas

Lider zespołu sprzedaży krajowej

+48 691 901 662
ewa@mextra.pl

Mateusz Sawicki

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

+48 531 522 886
mateusz@mextra.pl

Bartosz Deresiewicz

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

+48 731 277 700
bartek@mextra.pl

Jarosław Gorywoda

Specjalista ds. Sprzedaży

+48 731 814 814
jarek.g@mextra.pl

Dominik Szmidt

Specjalista ds. Produktu

+48 720 820 314
dominik@mextra.pl

Bartosz Dużak

Export Sales Specialist

+48 731 315 518
bartosz@mextra.pl

Dominika Łyczkowska

Lider Zespołu Sprzedaży Eksportowej

+48 733 443 123
dominika@mextra.pl

Robert Machura

Export Sales Specialist

+48 731 315 911
robert@mextra.pl

 
Dział Obsługi Klienta
Kontakt do działu:
dok@mextra.pl
Natalia Skorecka

Specjalista ds. Obsługi Klienta

+48 731 177 490
natalia@mextra.pl

Filip Kubiak

Specjalista ds. Logistyki

+48 795 006 406
filip@mextra.pl

Joanna Fliegel

Specjalista ds. Obsługi Klienta

+48730 055 805
joanna@mextra.pl

Ewelina Czarnecka

Specjalista ds. Obsługi Klienta

+48 720 810 118
ewelina@mextra.pl

Bądź na bieżąco,
wybierz najlepszą
ofertę.

Zapraszamy do kontaktu

Magdalena Połeć

Kierownik Sprzedaży
 

+48 790 259 301
magda@mextra.pl

Ewa Hałas

Lider zespołu sprzedaży krajowej

+48 691 901 662
ewa@mextra.pl

Mateusz Sawicki

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

+48 531 522 886
mateusz@mextra.pl

Bartosz Deresiewicz

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

+48 731 277 700
bartek@mextra.pl

Jarosław Gorywoda

Specjalista ds. Sprzedaży
 

+48 731 814 814
jarek.g@mextra.pl

 

Zaufali nam