Kontakt z nami

Telefon: 77 483 70 70
Infolinia: 531 542 542
E-mail: info@meblecateringowe.pl

Wyślij zapytanie: postaramy się odpowiedzieć jeszcze dzisiaj!

* - Pole wymagane



Dział Handlowy
/ Sprzedaż Krajowa
/ Sprzedaż Eksportowa
Kontakt do działu:
biuro@mextra.pl
export@mextra.pl
Jarosław Kołodziejczyk

Dyrektor Handlowy

jarek@mextra.pl

Magdalena Połeć

Kierownik Sprzedaży

790 259 301
magda@mextra.pl

Ewa Hałas

Lider Zespołu Sprzedaży

691 901 662
ewa@mextra.pl

Mateusz Sawicki

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

531 522 886
mateusz@mextra.pl

Bartosz Deresiewicz

Specjalista ds. Sprzedaży

731 277 700
bartek@mextra.pl

Szymon Jaremko

Specjalista ds. Sprzedaży

731 814 814
szymon@mextra.pl

Dominik Szmidt

Specjalista ds. Produktu

720 820 314
dominik@mextra.pl

Bartosz Dużak

Export Sales Specialist

731 315 518
bartosz@mextra.pl

Dominika Łyczkowska

Export Sales Specialist

733 443 123
dominika@mextra.pl

 
Dział Obsługi Klienta
Kontakt do działu:
dok@mextra.pl
Natalia Skorecka

Specjalista ds. Obsługi Klienta

720 810 118
natalia@mextra.pl

Paweł Wywiórski

Specjalista ds. Logistyki

795 006 406
pawel@mextra.pl

Joanna Fliegel

Specjalista ds. Obsługi Klienta

730 055 805
joanna@mextra.pl

Bądź na bieżąco,
wybierz najlepszą
ofertę.

Zaufali nam