Wszystkie kategorie
youtube-1 youtube-2 youtube-3

Wózki do mebli cateringowych

Jednym z niezbędnych elementów wyposażenia dla firm zajmujących się działalnością, związana z organizacją przyjęć i imprez dla większego grona gości, są wózki cateringowe. Wbrew pozorom – samo zakupienie mebli, a także posiadanie eventowej sali to dopiero połowa czekającej nas pracy, która musi zostać wykonana niezależnie od charakteru wyprawianego spotkania. 

Wymagania klientów w zakresie obsługi rosną cały czas i zarówno restauracje, jak również domy weselne muszą za każdym razem stanąć na wysokości zadania. Wózki do mebli cateringowych pomogą w szybszej aranżacji wnętrza całego lokalu, zgodnie z życzeniem organizatora imprezy. Dzięki nim mamy szansę zadbać zręcznie i umiejętnie o jego piękny wystrój, aby przygotowany event cieszył się dobrą opinią wśród gości nie tylko z powodu serwowanych im smacznych dań!

Wózki do stołów i krzeseł cateringowych

W ofercie naszego sklepu znajdziesz najlepsze wózki cateringowe, które ułatwią Tobie przewożenie krzeseł oraz stołów. Specjalnie opracowane konstrukcje sprawiają, że przewiezienie nawet kilku mebli jednocześnie jeszcze nigdy nie było takie proste. Na nasze wózki do mebli cateringowych można załadować naraz aż do 32 sztuk krzeseł lub 12 stołów! Do ich nieodzownych zalet należy zaliczyć łatwość w prowadzeniu i manewrowaniu a także wytrzymałość malowanej proszkowo stalowej konstrukcji, która uniemożliwia dodatkowo przesuwanie się transportowanych mebli podczas przewozu.

Jedno jest pewne – wózki do krzeseł cateringowych nie będą zajmować zbyt wiele miejsca w Twoim lokalu. Możesz je spokojnie złożyć do całkiem niewielkich rozmiarów oraz schować wówczas w niewielkim składziku i po problemie! Jeśli znów zajdzie potrzeba zmiany aranżacji całej sali (w zależności od aktualnych potrzeb), będziesz mógł w każdej chwili sięgnąć po nie ponownie. Podobnie ma się sprawa, jeśli chodzi o wózki do stołów cateringowych, których estetyczne wykonanie sprawia, że prezentują się one coraz ładniej wizualnie. Te narzędzia pracy dla osób zajmujących się organizacją wszelkiej maści imprez okolicznościowych sprawdzą się w każdej sytuacji, ułatwiając bardzo wykonywanie codziennych obowiązków, związanych z przygotowaniami uroczystości rodzinnych czy spotkań biznesowych.

Wózki do transportu mebli cateringowych – sklep meblecateringowe.pl

Zdarza się Tobie czasem, że musisz szybko i bezpiecznie zmienić wystrój wnętrza swojego lokalu? Masz tylko kilka godzin na uporządkowanie sali pod organizowaną uroczystość? Często musisz dowieźć nawet kilkadziesiąt sztuk krzeseł i kilkanaście stołów na miejsce danego eventu? W tego rodzaju sytuacjach świetnie sprawdzą się właśnie dostępne na naszej stronie wózki do mebli cateringowych – to dzięki nim będziesz mógł szybko i bez zbędnego wysiłku przetransportować sprawnie wszystkie wymagane stoły i krzesła. Wybierając nasze wózki do transportu mebli cateringowych, masz pewność że żaden przewożony za ich pomocą mebel nie ulegnie zniszczeniu w trakcie transportu!