O nas

Meblecateringowe.pl to marka firmy MEXTRA, wyłącznego dystrybutora amerykańskiej firmy LIFETIME w Polsce. Marka ta uzupełnia ofertę MEXTRA o rodzinę funkcjonalnych i lekkich mebli cateringowych.

Meblecateringowe.pl to przede wszystkim stoły i krzesła cateringowe bardzo dobrej jakości i w rewelacyjnych cenach. Produkty firmy LIFETIME oferowane wyłącznie przez meblecateringowe.pl produkowane są od 1986 roku w USA. Dziś są uważane za najlepsze na świecie. Sekretem firmy jest odpowiedni skład tworzyw sztucznych, jakie tworzą blaty stołów i siedziska wraz z oparciami krzeseł. Odpowiednie dobranie surowców i parametrów przy produkcji sprawia, że meble są bardzo wytrzymałe, lekkie i estetyczne – czego chcieć więcej?

Flagowym produktem są cateringowe stoły z unikalnym i opatentowanym systemem sztaplowania MAGNETIC. Pozwala on oszczędzić 20% miejsca przy składowaniu stołów oraz zabezpiecza je przez przemieszczaniem w stosie przy przewożeniu. Stoły z systemem MAGNETIC są jedynymi na świecie stołami o tak szczególnych właściwościach użytkowych.

 

MEXTRA współtworzy historię branży mebli bankietowych w Polsce…

Naszym celem jest tworzenie mebli, w których praktyczne rozwiązania łączą się z doskonałą jakością, zachowując przy tym najlepsze ceny na rynku. Od linii ekonomicznej krzeseł bankietowych, przez linię STANDARD, po prestiżową linię polskich krzeseł bankietowych MAESTRO – sukcesywnie realizujemy nasz cel, dzięki czemu możemy poszczycić się miejscem w czołówce europejskich dostawców mebli bankietowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych mebli bankietowych.

>>> Wejdź na www.mextra.pl i sprawdź dowiedz się więcej o nas.

Meblecateringowe.pl – zapewniamy najlepsze ceny, szybkie terminy realizacji oraz produkt z 10 letnią gwarancją.

Zapraszamy do zakupów.


Bądź na bieżąco,
wybierz najlepszą
ofertę.

Zapraszamy do kontaktu

Jarosław

Specjalista ds. Sprzedaży
 

+48 731 814 814

Bartosz

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

+48 731 277 700

Ania

Export Sales Specialist
 

+48 733 009 718

Ewa

Lider zespołu sprzedaży krajowej

+48 691 901 662

 

Zaufali nam