Wszystkie kategorie
youtube-1 youtube-2 youtube-3

Stoły cateringowe 200 cm x 90 cm

Popularny stół cateringowy 200 cm jest bardzo ważnym elementem wyposażenia zarówno różnego rodzaju sal weselnych, jak i popularnym narzędziem pracy dla osób, które organizują uroczystości rodzinne, czy spotkania biznesowe – zarówno w przeznaczonych do wewnętrznych pomieszczeniach, jak również w plenerze. Lekki i funkcjonalny stół cateringowy 200 sprawdzi się doskonale w każdej sytuacji, dlatego warto pomyśleć o zakupie tego mebla. Tym bardziej, że w naszym sklepie jest on dostępny naprawdę w atrakcyjnych cenach!

Stół cateringowy 200x90

Stół cateringowy 200x90 pozwala na przygotowanie choćby poczęstunku w postaci stołu szwedzkiego dla całkiem sporej grupy osób. Ten rozmiar mebla lepiej sprawdzi się jednak w dużo bardziej tradycyjnej roli. Jego naturalnym przeznaczeniem jest bowiem zajęcie honorowego miejsca w centrum organizowanego przyjęcia. Stół cateringowy 200 x 90 może bowiem ugościć aż 8 osób, z zachowaniem należnego dla każdego gościa komfortu siedzenia. Zestawienie kilku takich mebli to gwarancja urządzenia udanego spotkania dla kilkudziesięciu osób, jak i niewielkiej kameralnej uroczystości dla grona najbliższych

Ponadto, stół cateringowy 200x90 jest także łatwy w transporcie oraz prosty w rozkładaniu. Dzięki temu nie musisz wkładać zbyt wiele pracy w przygotowanie miejsca do siedzenia i poczęstunku – tak samo jak nie powinieneś przejmować się sposobem przechowywania takiego mebla. Choć na pozór jego gabaryty wydają się naprawdę spore, stół cateringowy 90x200 ulokujesz z łatwością na zapleczu swojego lokalu. Po złożeniu przyjmuje on postać niewielkiego pakunku, który spokojnie zmieści się w każdym schowku czy małym magazynie. To idealne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w przypadku firm zajmujących się zawodowo organizowaniem imprez okolicznościowych, jak i osób prywatnych, które planują większe zjazdy lub spotkają się całą rodziną kilka razy w roku.

Stół cateringowy składany 200x90

Szukasz funkcjonalnego mebla, dzięki któremu bez przeszkód podejmiesz większą ilość gości na wyprawianym przez siebie przyjęciu? Wypróbuj nasz stół cateringowy składany 200x90 – dzięki niemu zorganizujesz z powodzeniem każdą uroczystość bez ograniczeń! Martwi Cię kłopotliwy transport mebli o tych gabarytach? Dzięki możliwości składania nie musisz bać się jakichkolwiek uszkodzeń, mogących powstać w czasie ich przewozu. Można przenosić je z powodzeniem nawet na spore odległości, bez martwienia się o ewentualne usterki. 

Po złożeniu, stół cateringowy składany 200 zamieni się w zgrabny pakunek niedużych rozmiarów, a wyniku podzielenia blatu na pół staje się on na tyle poręczny, że do jego przeniesienia w docelowe miejsce wystarczy bez problemu jedna para rąk. To samo tyczy się procesu jego rozkładania, który jest równie nieskomplikowany – podobnie jak uprzątnięcie stołu po spotkaniu. Wystarczy kilka minut i po sprawie!

Posiadając na swoim wyposażeniu stół cateringowy składany 200, organizacja sporej wielkości imprez w Twoim lokalu nie będzie już skomplikowanym procesem logistycznym. Wykorzystasz go równie dobrze ustawiając na sali wewnątrz budynku, jak również w przylegającym do niego ogródku lub też na łonie natury. Planujesz wystawny rodzinny obiad? A może interesuje Cię przyjęcie urodzinowe pod gołym niebem w środku lata? Stół cateringowy składany 200x90 nada każdej z tych uroczystości niepowtarzalnego klimatu, a po skończonej imprezie bez trudu schowasz go w każdej większej szafie, czy pomieszczeniu gospodarczym.