Krzesła cateringowe – składane i zwykłe

W tej kategorii można znaleźć praktyczne meble składane i zwykłe, które sprawdzą się podczas bankietów oraz różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Ponadto dzięki zastosowaniu niskociśnieniowego polietylenu o wysokiej gęstości (HDPE) malowanego proszkowo, mogą być równie łatwo wykorzystywane na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektu. Każde proponowane krzesło cateringowe są odporne na działanie promieni ultrafioletowych, a także na szkodliwe działanie wody i wilgoci (spowodowanych przykładowo opadami atmosferycznymi). Nasze meble zostały również wyposażone w gumowe nóżki, aby zminimalizować hałas podczas ich przenoszenia, a także uniemożliwiając zarysowanie posadzki.

Nasze krzesła cateringowe składane są nie tylko funkcjonalne, ale także komfortowe - siedzisko zostało zaprojektowane z myślą o zachowaniu najwyższej wygody użytkownika. Magazynowanie oraz transport mebli jest niezwykle proste dzięki kompaktowym rozmiarom po złożeniu, a także zastosowaniu lekkich (choć nadal wytrzymałych) materiałów. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi modelami!

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Krzesła cateringowe – uniwersalne rozwiązanie na wiele okazji

Dostępne w naszej ofercie krzesła cateringowe wyróżniają się połączeniem wysokiej trwałości z eleganckim designem. Konstrukcja z wytrzymałej stali zapewnia możliwość długotrwałego użytkowania, a starannie zaprojektowane siedziska polipropylenowe są komfortowe, odporne na czynniki zewnętrzne. Materiał ten nie chłonie brudu, co ułatwia utrzymanie mebli w idealnej czystości.

Krzesła cateringowe składane i zwykłe doskonale sprawdzą się jako estetyczne meble bankietowe. Z powodzeniem można je wykorzystać na imprezach okolicznościowych. Idealnie sprawdzą się na firmowych bankietach, plenerowych piknikach i eventach, weselach oraz przyjęciach rodzinnych (komunie, chrzty, rocznice i jubileusze, urodziny). Chętnie wykorzystują je restauracje, hotele, sale bankietowe oraz inne lokale specjalizujące się w organizacji imprez. Sięgają po nie również osoby prywatne urządzające spotkania w większym gronie w domu lub ogrodzie.

Krzesła cateringowe składane – lekkie i poręczne

Lekkie krzesła cateringowe składane to alternatywa dla klasycznych krzeseł bankietowych z kubełkowatymi siedziskami. Te funkcjonalne meble zajmują niewiele miejsca i nie sprawiają problemów z przechowywaniem. Są lekkie i pozwalają już w kilka minut przygotować salę lub miejsca siedzące na imprezie plenerowej.

Legendarna jakość

Bądź na bieżąco,
wybierz najlepszą
ofertę.

Zapraszamy do kontaktu

Jarosław

Specjalista ds. Sprzedaży
 

+48 731 814 814

Bartosz

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

+48 731 277 700

Ania

Export Sales Specialist
 

+48 733 009 718

Ewa

Lider zespołu sprzedaży krajowej

+48 691 901 662

 

Zaufali nam