Stoły cateringowe 180

Są lekkie, łatwe w przenoszeniu i zaprojektowane do użytku zewnętrznego – dostępne w naszej ofercie stoły cateringowe to meble dedykowane przyjęciom weselnym, spotkaniom biznesowym, konferencjom czy imprezom plenerowym. Wybierz wielofunkcyjny stół cateringowy 180 i zaaranżuj wygodną strefę jadalnianą na organizowanym przez Ciebie wydarzeniu.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Stół cateringowy 180 – zastosowanie i zalety

Stół cateringowy 180 cm to niezbędny element wyposażenia różnego rodzaju imprez – zarówno tych rodzinnych, jak i firmowych. Mebel przeznaczony jest do użytku wewnętrznego i zewnętrznego, dlatego doskonale sprawdzi się również podczas wydarzeń organizowanych w plenerze. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii produkcji, stół cateringowy 180 jest również odporny na odbarwienia, wilgoć i działanie czynników atmosferycznych. Wykonany z czystego polietylenu, charakteryzuje się niespodziewaną lekkością, będąc jednocześnie mocnym i wyjątkowo wytrzymałym na uszkodzenia mechaniczne. Doskonale znosi wysoką intensywność użytkowania, zachowując nienaganny wygląd przez długi czas.

Stół cateringowy 180 znajdzie zastosowanie nie tylko podczas przyjęcia organizowanego na świeżym powietrzu, jako wyposażenie bufetu czy stoiska targowego – świetnie sprawdzi się także w centrach biznesowych, na konferencjach, bankietach, oraz różnego rodzaju eventach (imprezach okolicznościowych, szkoleniach, bądź festynach). Pozwoli Tobie na szybką aranżację strefy jadalnianej w różnych układach: w formie przyjęcia siedzącego czy stołu szwedzkiego. Optymalny rozmiar blatu umożliwi też wygodne serwowanie przekąsek, potraw i napojów dla gości. Dzięki specjalnemu systemowi sztaplowania w znacznym stopniu zaoszczędzisz sporą ilość miejsca, potrzebnego do przechowywania stołów.

Stoły cateringowe 180 cm w ofercie sklepu internetowego meblecateringowe.pl

Wychodząc naprzeciw potrzebom restauratorów, wedding plannerów, firm organizujących różnego rodzaju imprezy oraz klientów indywidualnych, przygotowujących większe spotkania rodzinne w plenerze – przygotowaliśmy ofertę stołów cateringowych o długości 180 cm. To meble przeznaczone do użytku komercyjnego:

  • niezwykle trwałe,
  • bardzo wytrzymałe,
  • nadspodziewanie stabilne,

charakteryzujące się jednocześnie wysoką estetyką wykonania i komfortowym użytkowaniem. Wszystkie nasze stoły cateringowe 180 zaprojektowano także z myślą o wygodnym przechowywaniu. Są lekkie, składane, łatwe w przenoszeniu i zajmują bardzo mało miejsca, a ich jakość wykonania została poddana ciężkim testom młotka. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz stół cateringowy 180 cm, który uświetni każde zaplanowane przez Ciebie wydarzenie.

Legendarna jakość

Bądź na bieżąco,
wybierz najlepszą
ofertę.

Zapraszamy do kontaktu

Jarosław

Specjalista ds. Sprzedaży
 

+48 731 814 814

Bartosz

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

+48 731 277 700

Ania

Export Sales Specialist
 

+48 733 009 718

Ewa

Lider zespołu sprzedaży krajowej

+48 691 901 662

 

Zaufali nam